luni, 15 aprilie 2013

Hi:)


                                                                                   Heei!



Este prima mea zi aici asa ca am decis sa ma prezint putin. :)
Eu sunt MissD :d Am aproape 18 ani si sunt din Bucuresti. 
Imi plac mult plimbarile prin parc cu prietenii ;)), filmele de dragoste 8->, bebelusii :x, catelusii micuti si pufosi :o3, sa vorbesc oreeee`n sir la telefon :)) siii muuulte altele.

De ce am ales sa`mi fac acest blog? Hmm..:-? pentru ca trebuia sa ma descarc, sa spun tot ce am pe suflet si pentru ca am nevoie de sfaturi, de mai multe pareri.

In zilele ce urmeaza am sa incep sa va povestesc despre prima mea poveste de dragoste <3. Am sa vi`l prezint pe cel ce m`a facut sa simt ce este iubirea adevarata, pe cel care m`a facut fericita pentru aproape 2 ani...cei mai frumosi 2 ani din viata mea!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu